Perslijst

Het Laatste Nieuws
Frank Eeckhout - frank.eeckhout@pandora.be - 0486 44 15 11
Ronny De Coster - info@ronnydecoster.be - 0475 44 50 17

Het Nieuwsblad
Johan Van Bever - johan.van.bever2@telenet.be - 0475 62 30 73
Pieter De Valkenaere - pieterdevalkenaere@hotmail.com - 0497 78 89 68

De Beiaard-facebook
Pieter De Valkenaere - pieterdevalkenaere@hotmail.com - 0497 78 89 68

Radio MFM - Deze Week
Guy De Clercq - guy@radiomfm.be - 0486 13 11 77

Rondom
Johan Van Bever - johan.van.bever2@telenet.be - 0475 62 30 73

Deze week
dz.week@gmail.com
Guy De Clercq - guy@radiomfm.be - redactie@radiomfm.be - info@radiomfm.be
Didier Verbaere - didier.verbaere@skynet.be

Gazet van Antwerpen
Carine Tollenaere - ctollenaere@concentra.be

Radio 2
redactieoostvlaanderen@radio2.be

Belga
jonas@jdfreelance.be

tvoost
 
Rita Goethals - ritampgoethals@gmail.com - 09 360 75 79
Danny Cantaert - dannycantaert@hotmail.com - 0497 34 03 36

Het Vlaamse Dagblad
Kim Verbruggen - akileis@outlook.be - 0496/78 17 52

’t Brakelt

Hugo Conderaerts - conderaerts.hugo@telenet.be
 
Het Nieuws Vandaag
Stefaan Reuse - redactie@hetnieuwsvandaag.be - 0475 431007 

Reporters
Wim Scheire, Fotograaf - wscheire@gmail.com - 0471 66 92 25
 
Zottegem in Beeld

redactie@zottegem-in-beeld.be

Radio MIG
info@radiomig.be - redactie@radiomig.be

Infokrant Egmont
Tony Broeckaert - infokrantegmont@telenet.be - 0475 32 85 62

 


Cultuur

Administratief Centrum Sanitary
Gustaaf Schockaertstraat 7, 9620 Zottegem
09 364 64 61
cultuur@zottegem.be

Maandag tot vrijdag van 9 tot 12 uur.



Contactgegevens

Stad Zottegem
Gustaaf Schockaertstraat 7
9620 Zottegem
09 364 65 00
Btw BE 0207 444 990
Contacteer ons


© Stad Zottegem - Alle Rechten Voorbehouden - Powered by The eForum Factory