AGB Zottegem

Het AGB Zottegem - Autonoom Gemeentebedrijf - staat onder meer in voor het uitbaten van de faciliteiten van de site Bevegemse Vijvers: zwembad, sportzaal, feestzaal en fuifzaal. Hieronder vind je een overzicht van de samenstelling van de Raad van Bestuur en het Directiecomité van het AGB.

Leden Raad van Bestuur 

Naam Functie Telefoon Email
Brecht Cassiman (N-VA) voorzitter 0479 21 88 60 brecht.cassiman@zottegem.be
Jenne De Potter (CD&V) bestuurder 0473 96 74 42 jenne.depotter@zottegem.be
Cyntia Braems (CD&V) bestuurder 0474 41 12 39 cyntia.braems@telenet.be
Paul Lievens (CD&V) bestuurder 09 364 64 90 lievens.paul@belgacom.net
Peter Billiet (Groen) bestuurder 0498 91 40 37 peter.billiet@yahoo.com
Cynthia Van Den Steen (N-VA) bestuurder 0499 11 50 37  cynthia.vandensteen@n-va.be
Kurt Gauquier (N-VA) bestuurder 0497 50 04 26 kurt.gauquier@n-va.be
Ann Seghers (Open VLD) bestuurder 0477 48 80 07 ann.seghers@skynet.be
Dirk Minnaert (Open VLD) bestuurder 0475 58 90 75 dirk.minnaert@skynet.be
Kurt De Loor (sp.a) bestuurder 0475 43 62 97 kurt.deloor@vlaamsparlement.be
Yana Giovanis (sp.a) bestuurder 0497 26 47 63 yanagiovanis@hotmail.com
Peter Roman (sp.a) bestuurder 0478 24 10 76 peter.roman@rsz.fgov.be
Koen Codron algemeen directeur 09 364 64 52 koen.codron@zottegem.be
Ambtshalve: Robin Doeraene coordinatior sport 09 364 53 20 sportdienst@zottegem.be
 

Leden Directiecomité

Naam Functie Telefoon Email
Brecht Cassiman (N-VA) voorzitter 0479 21 88 60 brecht.cassiman@zottegem.be
Jenne De Potter (CD&V) bestuurder 0473 96 74 42 jenne.depotter@zottegem.be
Kurt Gauquier (N-VA) bestuurder 0497 50 04 26 kurt.gauquier@n-va.be
Dirk Minnaert (Open VLD) bestuurder 0475 58 90 75 dirk.minnaert@skynet.be
Peter Roman (sp.a) bestuurder 0478 24 10 76 peter.roman@rsz.fgov.be
Koen Codron algemeen directeur 09 364 64 52 koen.codron@zottegem.be
Ambtshalve: Robin Doeraene coordinatior sport 09 364 53 20 sportdienst@zottegem.be

 



Contactgegevens

Stad Zottegem
Gustaaf Schockaertstraat 7
9620 Zottegem
09 364 65 00
Btw BE 0207 444 990
Contacteer ons


© Stad Zottegem - Alle Rechten Voorbehouden - Powered by The eForum Factory