Home  /  Over Zottegem en haar bestuur  /  Publicaties  /  Nieuws  /  Selfmade pop-up 2025

24 nov 2025

Selfmade pop-up 2025


Op zaterdag 29 november wordt de bibliotheek voor één dag omgetoverd tot een gezellige marktplaats. Van 10 tot 16 uur snuisteren bezoekers naar hartenlust tussen zelfgemaakte hebbedingen, perfect om een uniek cadeau te scoren voor de feestdagen.

De Selfmade Pop-up is een initiatief van Bibliotheek Zottegem in samenwerking met Route 42 en groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde. De pop-upmarkt is ondertussen een echte traditie geworden in onze bibliotheek. Het geeft toch wel een bijzondere sfeer: al die creatievelingen kunnen hun creaties tentoonstellen en verkopen, tussen de boeken. De perfecte gelegenheid om een uniek cadeautje te zoeken voor onder de kerstboom!


Van wenskaarten tot sensorisch speelgoed

Tijdens de pop-up bieden de verschillende standhouders een brede waaier aan artikelen aan: onder andere handgebreide en gehaakte spullen, wenskaarten met handgetekende illustraties, keramiek, juwelen, sensorisch speelgoed, wensboompjes, hout(draai)werk… En nog zoveel meer!


Praktische info

De Selfmade pop-up vindt plaats op zaterdag 29 november van 10 tot 16 uur. De bibliotheek is die dag uitzonderlijk doorlopend open. Tijdens het marktje kunnen bibliotheekbezoekers zoals gewoonlijk ook boeken ontlenen en inleveren.